Czy koszule z haftem sprawdzą się jako odzież firmowa i reklamowa?

Odzież firmowa stanowi coraz częściej standard, a wiele firm równie często decyduje się na merch, zamawiając dodatkowo odzież reklamową. W związku z tym refleksja nad odzieżą staje się nieodłącznym elementem zarządzania biznesem. Bardzo często za element odzieży firmowej lub reklamowej służą koszulki, ale równie popularnym, modnym rozwiązaniem jest wybór koszul z haftem. Czym wyróżniają się takie produkty na tle konkurencji i jak mogą wzbogacić daną biznesową działalność?

Co sprawia, że koszule z haftem wyróżniają się na rynku?

Koszule z haftem, przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii odzieżowych, mogą poszczycić się wszystkimi pozytywnymi cechami, które charakteryzują dobrze wykonany t-shirt z nadrukiem (będący nie mniej popularnym rozwiązaniem wśród odzieży reklamowej i firmowej), jak i innego rodzaju odzież firmowa lub reklamowa. Dobrze wykonany haft może cechować intensywność, wytrzymałość oraz odporność na blaknięcie. W koszulach z haftem można przebierać, podobnie jak w popularnych t-shirtach (które wybiera się często, niesłusznie, kosztem koszul). Istnieje możliwość zdecydowania się na koszule z haftem damskie lub męskie, z długim bądź krótkim rękawem, obcisłe lub oversize, a także pokryte różnego rodzaju wzorami, np. w kratę. Nie mniej zróżnicowany jest rodzaj haftu do wyboru. Dobre firmy oferują hafty na dowolnym fragmencie ubrania (np. rękawkach czy kołnierzu), a także umożliwiają zamówienie naszywek w postaci haftu, które jedynie doszywa się do koszul. Wyhaftować można logo, hasło reklamowe lub wzór. W efekcie koszule haftowane posiadają wszystkie wspomniane tu cechy, stają się pełnoprawną propozycją, pośród szeregu dostępnej odzieży firmowej i reklamowej. Jednocześnie oferują to, czego brakuje wielu propozycjom na rynku odzieży firmowej i reklamowej. To rozwiązanie delikatne, subtelne i jakościowe, idealne dla firm, którym zależy na tym, by image biznesu cechowały właśnie te przymiotniki. 

O co zadbać, kupując odzież firmową i reklamową tego typu?

Odzież firmowa i reklamowa powinna charakteryzować się wysoką jakością, także w przypadku koszul z haftem. Jakość koszul z haftem przejawia się w stosowności wybranego projektu, ale także jakości materiału oraz rozmiarówce oferowanej przez wybraną firmę. Wybierając wzór na haft warto kierować się prostotą, tak by koszula z haftem jasno wyrażała główne przeznaczenie, misję i wartości firmy. Koszule z haftem powinny czynić firmę rozpoznawalną, warto więc wykorzystać na haft ten obraz czy slogan, który najbardziej kojarzy się z danym biznesem. Poza wybraniem stosownego nadruku, należy zadbać o to, by koszula z haftem wykonana była z dobrej jakości materiału. Poleca się wybierać materiały odporne na zagniecenia czy wielokrotne pranie (tu warto szczególnie zwrócić uwagę na jakość haftu, by był wytrzymały). Zarówno w przypadku, kiedy odzież oferujemy klientom, jak i wówczas, gdy ubranie przeznaczone jest dla klientów danego biznesu, poleca się oferować produkt w jak najszerszej rozmiarówce od XS/XXS, nawet o 5XL. Warto pamiętać, że koszule z haftem są idealne nie tylko dla dorosłych pracowników i klientów, ale także dla dzieci. Co więcej, w takiej sytuacji, haft może stanowić dodatkowy atut, ciesząc dziecko interesującą fakturą, wyróżniającą się na tle projektu ubrania. 

Jeżeli więc chcemy szeroko rozreklamować firmę – tak wśród dzieci i młodzieży, czyniąc daną reklamę delikatną, subtelną, po prostu „z klasą”, wówczas koszula z haftem będzie idealnym rozwiązaniem. To nienachalne rozwiązanie cieszyć będzie także pracowników, którzy nie będą czuli się przytłoczeni promocją firmy, z łatwością skupiając się na pracy. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się również sposobać: