Najlepszy karykaturzysta na event

Organizatorzy firmowych eventów i agencji eventowych, którzy planują różnego rodzaju imprezy, co jakiś czas uznają, że wśród atrakcji eventu warto mieć karykaturzystę. Jak wybrać najbardziej odpowiedniego karykaturzystę na event? 

Atrakcja na imprezę – karykaturzysta

Choć karykaturzyści eventowi funkcjonują na rynku eventów od dawna, wciąż jest sporo firm, które o takiej atrakcji nie słyszały. Zdarza się, że szukają na chybił-trafił kogokolwiek, kto twierdzi, że jest wykonawcą karykatur. Tymczasem, jak w każdym zawodzie, poziom usługi jest różny. 

Dlatego zanim zaczniesz poszukiwać najbardziej odpowiedniego karykaturzysty na swój event, takiego który zadowoli wszystkich gości imprezy i sprawi im sympatyczną pamiątkę, warto dowiedzieć się nieco informacji na temat pracy karykaturzysty eventowego

Karykaturzysta eventowy – czyli jaki? 

Ponieważ sposób pracy karykaturzystów ulicznych (rysujących w wakacje turystów na deptakach miejscowości turystycznych) jest całkiem inny, do tego niezbyt chętnie zmieniają miejsce swojej pracy, przede wszystkim należy szukać karykaturzystów eventowych. Rysujących szybko, mających doświadczenie w rysowaniu karykatur na żywo i dojeżdżających do miejsc, gdzie organizowane są eventy. Miejsce zamieszkania artysty jest sprawą drugo-trzeciorzędną. Podstawową kwestią u najlepszych wykonawców wesołych portretów, jest dostępność terminu.

Raczej nie warto oszczędzać na kosztach transportu czy noclegu. Odrzucić wszelkiej maści plastyków, artystycznie działających lokalnie (blisko miejsca, gdzie planujesz zorganizowanie swojego event). Kiepska produkcja artystyczna, niskie podobieństwo rysowanych osób, do tego bardzo długi czas wykonania każdej karykatury – to z pewnością nie spodoba się uczestnikom eventu i od razu zrozumieją, że oszczędzałeś. Oczywiście można próbować oszczędzać na wszystkim, bo budżet imprezy jest skromny, ale na pewno nie warto oszczędzać na usłudze karykaturzysty. Jeśli masz zatrudnić amatora – lepiej zrezygnować w ogóle z takiej wątpliwej atrakcji imprezy

> Ciekawostki nie tylko o karykaturzystach

Najszybszy karykaturzysta na event 

Organizatorom eventów najczęściej zależy, aby w trakcie imprezy zostało narysowanych jak najwięcej gości. Szczególnie, gdy w evencie uczestniczy duża liczba osób. To oznacza, że powinieneś wyszukać jednego z kilku działających w Polsce profesjonalnych karykaturzystów eventowych. Tylko jeden z nich nazywany jest jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Nie bez powodu – na wykonanie jednego dowcipnego portretu potrzebuje zaledwie 100 sekund.
Mało kto nawet w branży eventowej sądzi, że takie niezwykłe tempo jest realne. Dopóki nie zacznie współpracy z mistrzem kreski z Karykatury.com. Pomijając znane z mediów nazwisko oraz osiągnięcia zawodowe na przestrzeni wielu lat – Sadurski, bo o nim mowa, po prostu rysuje najszybciej. Jeśli dodamy, że jego honorarium jest rozsądne czyli wcale nie najwyższe – okaże się, że to najlepszy karykaturzysta na twój event. Pod warunkiem, że termin który cię interesuje, jeszcze będzie miał wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się również sposobać: